Samsung Electronics розробила людиноподібного робота

23 лютого 2018, 13:26

Компанія Samsung завершила розробку промислового робота Saram з підтримкою штучного інтелекту.

Ймовірно, пристрій використовуватимуть на підприємствах для підняття важких вантажів, пише Business Korea.

Як зазначає видання, Samsung Electronics, швидше за все, вийде на ринок роботів з підтримкою штучного інтелекту. Перш за все, компанія має почати з промислових роботів і поступово розширюватися в сферу створення роботів для домашнього використання. Зокрема, компанія нещодавно завершила розробку технології вертикального ходіння.

Відео дня

Ім'я нового гуманоїдного робота Saram означає "людина" в перекладі з корейської. Очікується, що цей робот-маніпулятор буде використовуватися в основному для підйому або переміщення важких предметів на заводах компанії.

Проект Saram фахівці називають своєрідним початком нового напрямку діяльності компанії, яка в останні роки серйозно зацікавилася сферою робототехніки з штучним інтелектом.

Однак компанія заявила, що передчасно буде комерціалізувати ці устойства. "Поки ще рано говорити про комерціалізацію", - сказав представник Samsung. Проте передбачається, що роботи Samsung в перспективі стануть корисними і для хірургії.

Раніше НВ повідомляло про те, що інженерна компанія Boston Dynamics опублікувала відео, в якому їх співробітник безуспішно намагається перешкодити роботу SpotMini відкрити двері. Це не перший випадок коли роботів Boston Dynamics "кривдили", раніше людина з ключкою створювала перешкоди роботу Atlas.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X