Samsung Display оголосила, що розробила небиткий дисплей

26 липня 2018, 14:19

Компанія Samsung анонсувала новий екран, який не боїться падінь на тверду поверхню.

Компанія Underwriters Laboratories після тестування підтвердила, що екран можна відносити до "небитких", пише Android Central.

Базова особливість панелі полягає в тому, що вона виконана із гнучкого OLED, як і багато сучасних телефонів Samsung, але в цьому випадку біля екрану є підкладка. Крім того, дисплей отримав захисне пластикове покриття замість крихкого скла.

Відео дня

Виробники телефонів протягом багатьох років покривали дисплеї синтетичним сапфіром, який набагато міцніший, ніж традиційне скло. Синтетичний сапфір надзвичайно важко зламати, однак він досить крихкий. Водночас нова панель від Samsung покрита укріпленим пластиком, а не склом, що робить його гнучким під час удару.

Samsung стверджує, що збагачений пластик, який використовується тут, дуже схожий на скло з точки зору його пропускної спроможності і твердості, будучи значно більш гнучким.

Екран пройшов тести на міцність у реальному часі за військовими стандартами, встановленим міністерством оборони США. Тест полягав у 26 падіннях із висоти 1,2 метра, потім тестувалася стійкість до перепадів температур з 71 до -32 градусів Цельсія. Після цього панель продовжила нормально функціонувати, без пошкоджень спереду, збоку та на крайках.

"Навіть під час падіння з висоти 1,8 м, що набагато вище вимог американського військового стандарту, новий небиткий екран Samsung Display продовжує нормально працювати та не показує ніяких ознак пошкоджень", - наголосив представник компанії Underwriters Laboratories, яка проводила тести

Журналісти додають, що на тлі чуток про те, що Samsung працює над гнучким смартфоном, така технологія може напевно стати фактором життєздатності цих типів продуктів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X