Samsung буде виробляти процесори для автомобілів Audi

4 січня 2019, 13:56

Компанія Samsung Electronics представила свій перший спеціалізований процесор для автомобільних систем Exynos Auto V9.

Перший спеціалізований чіп Samsung Exynos для інформаційно-розважальних систем отримав вісім ядер A76, преміальне аудіо і вбудовані функції безпеки, повідомляється на офіційному сайті Samsung

Відео дня

Цей процесор був обраний Audi для оснащення інформаційно-розважальних систем нового покоління, поява яких очікується в 2021 році.

"Audi завжди прагне запропонувати своїм клієнтам найвищий рівень комфорту і безпеки. В останні кілька років ми мали відмінний досвід технологічного партнерства з Samsung і будемо раді продовжити його в майбутньому, використовуючи новітні процесори Exynos Auto V9 в платформах нового покоління", – сказав глава підрозділу Architecture & Platform Development компанії Audi Альфонс Пфаллер.

Виготовлений за передовим технологічним процесом 8 нм, V9 отримав новітні ядра ARM Cortex-A76, графічний модуль ARM Mali G76, 4 преміальнх HiFi аудіопроцесори (DSP), модуль нейронних обчислень (NPU) і захищене ізольоване ядро ​​з підтримкою стандарту безпеки ASIL-B (Automotive Safety Integrity Level). Процесор підтримує оперативну пам’ять LPDDR4 і LPDDR5 DRAM.

Навіть більше, процесор Exynos Auto V9 підтримує підключення до шести дисплеїв і 12 камер для різних підсистем, що входять до складу преміальних головних пристроїв. Графічний модуль процесора складається з трьох окремих ядер Mali G76, здатних одночасно обслуговувати численні периферійні пристрої, зокрема кластерний дисплей, центральний інформаційний дисплей (CID) і розважальну систему для пасажирів заднього ряду (RSE).

Обладнання, що використовується в автомобільній промисловості, висуває особливі вимоги до функціональної безпеки компонентів. Процесор Exynos Auto V9 має вбудоване ізольоване ядро, що забезпечує захист системних операцій у реальному часі, що відповідає вимогам стандарту ASIL-B.

Також V9 оснащений виділеним модулем нейронних обчислень NPU, який використовується сервісом цифрового консьєржа, що відповідає за організацію безпечного і персоналізованого обслуговування водія і пасажирів під час поїздки.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X