BBC, CNN, NPR та інші: які подкасти про Україну можна послухати прямо зараз

1 квітня, 12:41
Подкасти про Україну (Фото:NPR)

Подкасти про Україну (Фото:NPR)

Війна в Україні широко висвітлюється медіа у всьому світі. Більше того, Західні ресурси новин запустили новий тренд — цілі сезони подкастів про ситуацію в Україні.

За даними The Verge, подібні подкасти мають попит, і аудиторія популярних ЗМІ чекає на нові випуски з аналітикою про ситуацію в Україні.

«Слухачі потребують точної та актуальної інформації. Це ситуація, що швидко розвивається та змінюється з кожним днем. І слухачам потрібна як точна та актуальна інформація, так і аналіз та розуміння», — каже керівник відділу аудіо у The Telegraph Теодора Лулудіс.

Відео дня

Раніше видання The Telegraph та радіо NPR перезапустили свої шоу Ukraine Without Hype та Explaining Ukraine, сконцентрувавши теми випусків на репортажах про вторгнення РФ.

Повідомляється, що з початку війни 24 лютого у популярних Західних медіа з'явилося понад 10 нових подкастів і програм на радіо, присвячених Україні.

Війна в Україні швидко витіснила такі теми як пандемія COVID-19, фінансова криза, міжнародні спортивні події тощо.

На платформах Apple Podcasts, Google Podcasts та Spotify можна знайти такі подкасти як In Ukraine: A Civilian Diary, Invaded: Voicemails from Ukraine та Fighting For Ukraine. Автор останнього – журналіст Радіо НВ Юрій Мацарський.

«Ми ясно бачили, наскільки глибоко аудиторія NPR залучилася до висвітлення української кризи у багатьох місцях, включаючи наші щоденні новинні подкасти Up First та Consider This», — розповів старший директор NPR з новинних програм Ніл Каррут, який у березні 2022-го запустив окрему програму State of Ukraine.

За словами старшого продюсера Axios з розробки подкастів Наомі Шавін, війна в Україні викликає величезний інтерес аудиторії, оскільки там є «яскраві персонажі, високі ставки, а також ескалація ситуації, яка розвивалася роками».

Головний подкаст Axios How It Happened був запущений у 2021 році, і нові його випуски присвячені Україні.

Редактор новинних подкастів BBC Джонатан Еспінуолл, у свою чергу, заявив, що їх новий продукт Ukrainecast трансформувався "від ідеї до опублікованого подкасту" менш ніж за 48 годин.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X