Далеко полетіли. Гігантська рогатка для космічних запусків успішно пройшла нове випробування — відео

5 жовтня, 21:04
У SpinLaunch зазначають, що їх спосіб запуску набагато екологічніший, безпечніший і дешевший за традиційні. (Фото:SpinLaunch)

У SpinLaunch зазначають, що їх спосіб запуску набагато екологічніший, безпечніший і дешевший за традиційні. (Фото:SpinLaunch)

Американський стартап SpinLaunch провів 10-й успішний запуск за допомогою своєї системи Orbital Launch.

Orbital Launch – це інноваційна технологія безракетного запуску космічних апаратів. Вона розганяє ракети-носія до 2,2 км/сек у вакуумній камері за допомогою електродвигунів. Після цього фіксуючий механізм відпускає ракету, яка вилітає через отвір у камері.

Відео дня

Теоретично, по досягненню навколоорбітальної висоти, ракета включає двигуни і виводить корисне навантаження на орбіту. Такі запуски можуть бути набагато дешевшими від існуючих альтернатив, екологічнішими та безпечнішими, стверджують у компанії.

Під час десятого запуску SpinLaunch вперше вивела на орбіту корисне навантаження для NASA, Airbus, Корнельського університету та супутникової компанії Outpost.

Компанія розробляє свою технологію запуску з 2015 року, а тестові запуски розпочалися лише рік тому. Тестовий об'єкт А-33 втричі менший за ту версію, яку компанія сподівається побудувати. Кінцева мета SpinLaunch – доставка невеликих корисних вантажів на низьку навколоземну орбіту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X