Норвезька компанія випробувала модель безпілотного корабля

3 жовтня 2017, 18:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компанія Yara показала шестиметрову модель автономного контейнеровозу Yara Birkeland, який здатний рухатися морем без екіпажу

Модель пройшла успішну перевірку в умовах морської води, повідомляється в офіційному блозі компанії Yara.

Спуск на воду тестової моделі здійснено в морському випробувальному центрі SINTEF Ocean, випробування моделі триватимуть кілька тижнів. Маса моделі становить 2,4 тонни, довжина - шість метрів. При цьому довжина випробувального басейну становить приблизно 80 метрів.

Відео дня

Очікується, що сам корабель Yara Birkeland в повному розмірі буде спущений на воду і приступить до тестування і виконання робіт на початку 2019 року. Однак спочатку творцям корабля буде потрібно протестувати автопілот, після чого отримати дозволи від державного регулятора."Початкові випробування моделі були успішними, доводячи правильність як самої концепції, так і технологій. Цей корабель важливий для всієї морської галузі, і Yara заслуговує похвали за свою ініціативу. Yara Birkeland - це початок великого вкладу в зменшенні впливу на навколишнє середовище мети, це стане глобальної віхою для морських перевезень", - говорить Гейр Хаой, президент і головний виконавчий директор компанії Kongsberg, одного з учасників проекту.

Як повідомляло НВ, перший етап випробувань Yara Birkeland відбуватиметься під контролем екіпажу, в 2019-м судно розпочне перевезення вантажів в морські порти Брейвік і Ларвік в напівавтоматичному режимі, а починаючи з 2020-го корабель стане ходити зовсім без екіпажу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X