Не втекти. У Китаї тестують "розумні в'язниці"

18 лютого 2019, 14:38

Управління виправної служби Гонконгу тестує в'язниці, в яких автоматизовані системи візьмуть на себе частину спостереження за ув'язненими.

Нові технології будуть випробувані в трьох виправних установах в рамках плану по перетворенню всіх установ на "розумні в'язниці", повідомляє видання South China Morning Post .

Відео дня

Відомство хоче забезпечити всіх ув'язнених наручними трекерами, які в будь-який момент часу будуть відстежувати місцезнаходження людини і її пульс. Якщо ув'язнений спробує зняти браслет або його пульс стане нестабільним, наглядачі отримають сигнал тривоги. Крім цього, в камерах і в туалетах планується встановити системи відеоспостереження.

Комісар виправних установ Денні Ву Ін-хв сказав, що нові технології можуть допомогти забезпечити безпеку, більш ефективно виявляючи ненормальну поведінку ув'язнених, в тому числі самоушкодження.

"Департамент виправних установ прагне підвищити ефективність роботи місць утримання під вартою і забезпечити безпеку виправних установ шляхом застосування інновацій і технологій, одночасно захищаючи безпеку співробітників і осіб, які утримуються під вартою", - сказав комісар Денні Ву Ін-хв.

Ще одним нововведенням стане робот-маніпулятор для деяких неприємних робіт. Робот, розроблений місцевою технологічною фірмою вартістю 1 млн гонконгських доларів, швидше за все, буде випробуваний в приймальному центрі Лай Чі Кок в другому кварталі цього року.

Як правило, офіцерам доводиться перевіряти фекалії ув'язнених вручну за допомогою дерев'яних паличок на предмет наркотиків, які вони могли проковтнути, перш ніж потрапити до в'язниці. Департамент заявив, що роботизована рука звільнить офіцерів від цього неприємного завдання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X