Microsoft підключить автомобілі Volkswagen до єдиної хмари даних

1 жовтня 2018, 15:26

Volkswagen і Microsoft спільно розробляють системи хмарної зв'язку, які об'єднають як мінімум 5 мільйонів німецьких автомобілів в одну "хмару".

Компанії готують, "всеосяжну промислову автомобільну хмару" Volkswagen Automotive Cloud, пише Motor1.

Новий сервіс дозволить німецькій марці дати своїм клієнтам потокові мультимедійні дані, інтегрує машини в систему "розумного будинку", вмонтує особистого помічника, дасть можливість завантажувати оновлення через інтернет і багато іншого.

Відео дня

У Volkswagen розраховують в перший же рік існування сервісу на базі Azure і Azure Internet of Things Edge, запуск якого передбачений на 2020 рік, підключити до 5 мільйонів автомобілів.

Раніше концерн Renault-Nissan-Mitsubishi і марка Volvo оголосили про співпрацю з Google, але поки йдеться лише про інтеграцію онлайн-сервісів в мультимедійну систему машин. Далі, в найближчому майбутньому, автомобілі навчаться спілкуватися не тільки один з одним, але і з дорожньою інфраструктурою.

Це означає, що в перспективі автовиробникам знадобляться багато конкретних даних, такі як місце розташування і швидкість автомобіля. У споживачів немає проблем з наданням інформації для телефонних і технологічних компаній, тому переконати їх зробити те ж саме з автовиробниками не повинно бути складно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X