Крупний план. OPPO представила 10-кратний зум для камери смартфона

16 січня 2019, 15:52

Китайська компанія OPPO представила гібридну оптичну систему для смартфонів, в основі якої лежить модуль камери перископної конструкції.

У новому десятикратному гібридному оптичному зумі використовуються три камери замість двох, повідомляє GizmoChina .

Компанія додала надшироку камеру до основної камері + телеоб'єктив з подвійною камерою з 5-кратним оптичним зумом. Надширококутна камера встановлена ​​на основній камері, а телеоб'єктив підтримує настройку перископа. Новий дизайн забезпечує діапазон збільшення від 15,9 до 159 мм.

Відео дня

Компанія OPPO повідомляє, що вона також додала оптичну стабілізацію зображення в надчисту основну камеру і телеоб'єктив з перископом. Виробник нічого не сказав про апертури камер, що дуже важливо для кінцевого результату. Проте, він пообіцяв, що покаже робочий зразок камери на MWC 2019.

Представники OPPO також додали, що нова технологія 10-кратного гібридного оптичного зуму готова до масового виробництва, так що вона може з'явитися в телефонах OPPO, випущених в цьому році. Робочий зразок на MWC 2019 може бути навіть смартфоном, а не просто камерою для нього.

Це тільки початок року, і ви можете бути впевнені, що конкуренти також анонсують свої нові технології камер.

Крім того, компанія анонсувала оптичний сенсор для підекранного сканера відбитків пальців. Він відрізняється збільшеною площею, що має позначитися на зручності використання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X