Компанія Маска протестує швидкісний тунель Hyperloop

9 квітня 2018, 07:57

Найближчим часом компанія SpaceX/Tesla має намір провести тестування тунелю для швидкісного транспорту Hyperloop. Про це голова компанії Ілон Маск заявив у Twitter.

За словами Маска, капсула всередині вакуумного тунелю Hyperloop має досягти майже половини від швидкості звуку, що становить приблизно 500 км/год. Довжина гальмівного шляху повинна скласти близько 1,2 кілометра.

Відео дня

Раніше капсулу вдавалося розігнати до 350 км/год.

"Це трохи божевільно для такої короткої відстані (гальмівного шляху – прим. ред.), так що в кінцевому підсумку може вийти подрібнений метал, але хвилююче у будь-якому випадку", – додав Маск.

Hyperloop – це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках американським венчурним капіталістом Ілоном Маском. Наразі проект не реалізовано. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT. Швидкість капсули Hyperloop може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Раніше повідомлялося, що тестову площадку українського варіанту надшвидкісного потяга Hyperloop можливо буде запустити вже в 2019 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X