Прихована пропаганда. Як Китай розповідає про війну в Україні через західні соцмережі

23 березня, 11:51
Китайська пропаганда (Фото:rollingstone.com)

Китайська пропаганда (Фото:rollingstone.com)

Влада КНР поширює свою версію подій в Україні через популярні соцмережі. За їхніми словами, західні медіа вдаються до расизму та подвійних стандартів у висвітленні війни.

Офіційний Пекін тепер використовує соцмережі, щоб донести свій погляд на війну в Україні усьому світу.

За даними Voice of America, державні ЗМІ КНР публікують у соцмережах позицію Партії з цього питання. А саме — нейтралітет держави, заперечення підтримки РФ, а також прагнення світу через діалог.

Відео дня

Китайські медіа пишуть, що дані США щодо постачання зброї КНР до Росії є дезінформацією, а західні ЗМІ висвітлюють війну в Україні за подвійними стандартами.

«Якщо щось багато разів сказати — це стає правдою. Китай грає в довгу гру і завжди мав дуже гостру здатність і прагнення просувати свої повідомлення як усередині країни, так і за її межами», — каже експерт з технологій та кібербезпеки Денні Левінсон.

Раніше посол Китаю у США Цінь Ган заявив, що «наївно вважати, що засудження Росії може вирішити питання з війною в Україні». За його словами, країнам слід шукати дипломатичні шляхи вирішення конфлікту.

Держзмі КНР також дорікнули своїм західним колегам у расизмі і назвали необ'єктивним висвітлення новин з України.

Деякі експерти пропонують платформам на зразок Facebook блокувати рекламу державних ЗМІ КНР та іншої пропаганди.

«Припускалося, що соціальні мережі стануть майданчиками для обміну особистими поглядами. Але тепер вони стали передовими лініями політичної та культурної пропаганди та агітації», — заявив професор журналістики та директор Освітнього центру нових медіа у Ташкенті Беруній Алімов.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X