При свічках та по відеозв'язку. Ілон Маск передбачив зустріч із прибульцями на саміті G20

16 листопада 2022, 14:10
Ілон Маск вважає, що у майбутньому людство знайде інопланетну цивілізацію (Фото:Robyn Beck/Pool via REUTERS/File Photo)

Ілон Маск вважає, що у майбутньому людство знайде інопланетну цивілізацію (Фото:Robyn Beck/Pool via REUTERS/File Photo)

Ілон Маск приєднався до зустрічі по відеозв'язку і розповів про те, яким бачить майбутнє людства: без автомобілів, що літають, але з ракетами, що дозволяють подорожувати на надзвуковій швидкості.

Маск розповів, що не зміг приєднатися до саміту особисто, оскільки після покупки Twitter йому доводиться працювати набагато більше, ніж раніше. Також він сидів у темряві, оскільки незадовго до дзвінка в нього зникла електрика.

Відео дня

Після цього бізнесмен почав розповідати про своє бачення майбутнього. Так, він зазначив, що людство незабаром може знайти докази того, що Земля — не єдина жива планета у Всесвіті.

«Можливо, ми знайдемо інопланетні цивілізації або відкриємо цивілізації, що існували мільйони років тому», — заявив він.

Також Маск зазначив, що не бачить майбутнього з автомобілями, що літають. На його думку, у світі ставатиме дедалі більше електромобілів, а також підземних тунелів для боротьби із заторами.

Власник SpaceX також хотів би побачити ракетні платформи, які дозволяли б здійснювати подорожі навколо планети на надсвітловій швидкості.

Показати ще новини
Радіо NV
X