Емірат Дубай випускає криптовалюту emCash

5 жовтня 2017, 17:10
Місцеве самоврядування в Дубаї офіційно запустило свою власну криптовалюту emCash

Криптовалюта буде використовуватися для оплати послуг державних і недержавних служб, повідомляє Coin Telegraph.

Урядова компанія Emcredit і британський блокчейн-стартап Object Tech Group Ltd. вже підписали відповідну угоду. Криптовалюта emCash заснована на блокчейні і стане частиною запущеного Emcredit гаманця emPay. Сервіс підтримує безконтактні платежі за допомогою смартфонів, обладнаних NFC-чіпами.

Відео дня

Гнучкість і зручність криптовалют, як відзначають журналісти, роблять рішення безпрограшним для Дубая. Уряд емірату розглядає блокчейн як основну хвилю зміни парадигми технологій в майбутньому. Крім цього, Дубай також планує стати першим в світі містом з урядом на основі технології блокчейн.

"У цифрової валюти безліч переваг: це і швидша обробка, практично моментальні надходження, низька вартість транзакцій. Подібні інновації змінять підхід людей до ведення бізнесу в Дубаї. Використання цієї інфраструктури надасть величезні переваги для уряду, бізнесу і простих клієнтів", - підкреслив Алі Ібрагім, заступник міністра з економіки Дубая.

Раніше НВ повідомляв, що в еміраті Дубай пройшли перші тестові польоти безпілотного літаючого таксі, створеного німецькою компанією Volocopter.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X