Audi планує тестувати в Німеччині літаюче таксі

21 червня 2018, 13:33

Компанія Audi разом з Airbus заявили про початок проекту Urban Air Mobility, який включає випробування аеротаксі на базі Audi в Інгольштадті.

Проект Urban Air Mobility є частиною європейської ініціативи, в яку також входять інші міста, наприклад Женева і Гамбург, пише Electrive.com.

Кінцева мета проекту - початок ери літаючих таксі. Підтримку Urban Air Mobility надало Федеральне міністерство транспорту Німеччини, яке схвалило ідею Audi, Airbus і інших фірм зі створення нової системи повітряних комунікацій.

Відео дня

Для Audi це означає створення літаючого транспорту на основі існуючого концепту, який був розроблений спільно з Airbus і Italdesign. Їх Pop.Up Next - двомісна каюта, яка може бути прикріплена до кузова автомобіля або льотного модуля.

У цьому концепті кабіна оснащується величезним дисплеєм на 49 дюймів, який використовується для інформування пасажирів. Причому керування транспортним засобом покладається на повністю автономну систему, яка здатна сприймати жести і мовні команди.

Генеральний директор Audi Брем Шот назвав випробування новим викликом для "вертикальної мобільності" і додав, що "В далекому майбутньому такі концепти, як Pop.Up Next, дозволять швидко і досить дешево переміщатися людям в містах. Це ж допоможе скоротити кількість заторів".

На початку 2018 року НВ повідомляло, що безпілотний електричний літальний апарат вертикального зльоту і посадки Airbus Vahana здійснив перший тестовий політ. Випробування Airbus Vahana проходили в аеропорту штату Орегон. Літаючий транспортний засіб піднявся на висоту п'яти метрів, провів в повітрі 53 секунди, після чого здійснив м'яку посадку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X