21 століття. Кубинська влада відкриває доступ до мобільного інтернету

17 липня 2018, 11:30

Фахівці національної кубинської телекомунікаційної фірми ETECSA відкрили мобільний інтернет для журналістів державних ЗМІ.

До кінця 2018 року планується поширити доступ до послуги по всій країні, пише The Next Web.

При цьому Куба відкриває доступ тільки для 3G, тобто абоненти не отримають швидких швидкостей, які можуть використовуватися в мережах 4G/LTE.

Відео дня

За даними аналітиків, тільки 5 відсотків людей на Кубі можуть отримати доступ до інтернету без цензури і багато людей покладаються на місцеву службу під назвою El Paquete Semanal (Щотижневий пакет), щоб отримувати світові новини, YouTube відео, піратські фільми і програми для смартфонів через торговців даними за кілька доларів на тиждень.

Куба історично обмежувала доступ до інтернет-послуг по всій країні. До 2013 року доступ в інтернет був тільки в деяких готелях. Федеральна комісія із зв'язку США відзначала, що доступ, як правило, дуже повільний і коштує близько $2 за годину.

Зовсім недавно з'явилося близько 400 урядових гарячих точок Wi-Fi, а також кіберкафе. Деяким людям вдалося підключитися до Інтернету для своїх будинків, але навіть зараз багатьох клієнтів, які готові платити за цей привілей, просять почекати.

Повідомляється, що компанії і посольства платять $45 в місяць лише за 4 ГБ даних, тоді як середньомісячна заробітна плата в країні становить близько $30. Вартість нової для кубинців послуги поки не називається.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X