Порностудія запропонувала клієнтам зняти їх секс у форматі 360, щоб вони могли переглядати його в старості

26 липня 2019, 16:06

Компанія VR Bangers поділилася інформацією про свою програму, в марках якій клієнти можуть записати свій секс в форматі 360, щоб потім його переглядати.

Мінімальна вартість участі в програмі - $10 тис. Якщо ж клієнт хоче, щоб його статевий акт не тільки зняли, але і красиво змонтували, йому доведеться викласти $15 тис.

Додаткових грошей коштує також оренда красивих приміщень, спеціально обладнаних під такі зйомки.

Відео дня

У розмові з The Next Web представники VR Bangers заявили, що прагнуть передати суть процесу у всіх деталях і нюансах, а також відтворити повний спектр відносин партнерів.

«Цілком природно, що з віком наші тіла стають все менш і менш привабливими, але це не означає, що наші глибинні бажання і пристрасть по відношенню до сексуального партнера також повинні розчинитися», - пише компанія в своєму прес-релізі.

VR Bangers обіцяє не тільки зняти секс своїх клієнтів, але і повну передачу всіх відчуттів - тактильних, запахів, звуків і навіть температури тіла партнера.

Видання The Next Web розкритикувало компанію за негативно орієнтований підхід до сексу: таким чином підтримуються стереотип про те, що при досягненні певного віку люди перестають відчувати задоволення від близькості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X