Діждемося? Реліз STALKER 2 перенесли на грудень 2023 року

8 вересня, 10:39
Гра вийде не раніше грудня наступного року (Фото:GSC Game World)

Гра вийде не раніше грудня наступного року (Фото:GSC Game World)

Через війну та вимушений релокейт розробників GSC Game World до Чехії, вихід культової гри буде перенесений на кінець наступного року.

Гра зникла з магазину Microsoft через перенесення релізу. Це частина політики компанії – у разі зміни конкретної дати на невизначену програма вилучається з Microsoft Store, щоб уникнути обману покупця.

Відео дня

При цьому у Steam на сторінці STALKER 2 можна знайти трохи більше подробиць. Повідомляється, що гра вийде у грудні 2023 року.

Розробники поки що не коментували перенесення. Про те, що гра не вийде в цьому році, стало відомо в середині червня. Інформацію підтвердив PR-менеджер студії GSC Game World Захар Бочаров.

« Це сталося трохи раніше, ніж очікувалося, ми справді планували розкрити це найближчими днями. Але так, гра тепер виходить у 2023 році», — відповів він на запитання журналістів на презентації Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Про причини перенесення гри Бочаров не розповів, проте, ймовірно, це пов'язано з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

23 травня розробники STALKER 2 оголосили про поновлення роботи над грою після переїзду студії до Чехії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X