Зловісні мерці. Компанія BlackBerry подала в суд на Nokia

17 лютого 2017, 10:32
Канадська компанія BlackBerry судиться з Nokia, звинувачуючи фінів в порушенні патентного законодавства

BlackBerry Ltd. вимагає ліцензійних платежів за мобільні мережеві продукти фінської компанії, які використовують декілька мережевих технологій, що належать їй, пише Financial Post.

Відео дня

У позові сказано, що компанія незаконно використовувала технології, захищені 11 патентами BlackBerry. Вони застосовуються в базових станціях Flexi Multiradio, контролерах радіомережі та програмному забезпеченні Liquid Radio.

Представники BlackBerry вказують, що не збираються домагатися заборони на використання своїх технологій, оскільки вони зачіпають важливі елементи стандарту мобільного зв'язку 3GPP, однак хотіли б отримати компенсацію.

Додамо, що згідно з даними від аналітичного агентства Gartner, близько 99,6% всіх смартфонів у світі працюють під управлінням операційних систем iOS і Android. Гаджети під управлінням Windows Mobile, BlackBerry OS і інших систем займають приблизно 0,4% відсотка ринку. При цьому показник Windows Mobile - 0,3%.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Nokia запускає Mika - цифрового помічника, налаштованого для телекомунікаційних операторів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X