Журналісти дізналися подробиці про прийдешній складаний Microsoft Surface

2 липня 2018, 08:00

Компанія Microsoft працює над новим пристроєм із серії Surface під кодовою назвою Andromeda з подвійним дисплеєм.

За запевненнями працівників компанії, гаджет можна буде помістити в кишеню, пише The Verge, посилаючись на витік внутрішніх документів Microsoft.

Microsoft описує свій проект Andromeda як щось, що стане новою категорією пристроїв, які вплинуть на лінійку Surface в цілому і розмиють лінії між комп'ютерами і мобільними пристроями.

Відео дня

"Це новий кишеньковий форм-фактор для пристрою, який об'єднує інноваційні нові апаратні і програмні засоби для створення дійсно особистого і універсального досвіду використання комп'ютера", - саме так Microsoft описує пристрій у внутрішніх документах компанії.

Судячи з опису, йдеться про компактний гаджет, який може поміститися в кишеню. Все витоки і чутки вказують на те, що це буде пристрій, який можна згинати, з одним або двома екранами під управлінням повноцінної версії Windows 10. На це вказують повернуті в збірку Windows 10 Redstone 5 телефонні API.

Гаджет можна буде використовувати в якості смартфона або планшета. Відомо, що в поточному прототипі Microsoft опрацьовує використання цифрового пера.

Microsoft розглядає Andromeda як відповідь на проблеми з пристроями Windows Phone. "Це розмиває лінії між мобільними і стаціонарними обчисленнями", - відзначає один внутрішній документ, що описує гаджет.

Intel також працює над аналогічними пристроями з двома екранами, які в кінцевому підсумку будуть використовувати програмне забезпечення Microsoft для роботи з Andromeda. Корпорація Intel створила прототипи з двома дисплеями і електронними паперовими дисплеями (EPD). Asus і Lenovo також створюють пристрої, які натхненні концептами Intel, і принаймні один їх пристрій буде доступний в кінці цього року.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Microsoft готує лінійку недорогих планшетів Surface в другій половині 2018 року. За наявними даними, пристрої отримають сенсорний дисплей розміром близько 10 дюймів по діагоналі - приблизно такого ж розміру, як у стандартного iPad. Відкидна підставка дозволить розташовувати гаджети під зручним кутом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X