Youtube змінив правила оформлення роликів

17 березня 2017, 13:42
Авторам відео на Youtube тепер не можна додавати в них анотації текст і наклейки з гіперпосиланнями, які з'являються поверх роликів

Остаточно заборона набуде чинності 2 травня 2017 року: після цієї дати анотації можна буде тільки видаляти, пише YouTube Creator Blog.

"Використання анотацій зменшилося більш ніж на 70 відсотків. З цієї причини, настав час припинити підтримку редактору анотацій. Починаючи з другого травня, ви більше не будете мати можливість додавати нові або редагувати існуючі анотації, тільки видаляти їх. Існуючі анотації будуть продовжувати показуватися тільки при використанні настільного комп'ютера", - повідомили розробники сервісу.

Відео дня

Заміною анотацій стануть підказки і кінцеві заставки, які адаптовані під мобільні пристрої. Крім того, вони працюють і настільних пристроях.

"Насправді, глядачі взагалі не люблять анотацій, а у середньому вони закривають 12 анотацій, перш ніж натискають на одну з них. І все більше і більше глядачів відключають анотації взагалі", - розповів менеджер з продукту Мулі Салем.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X