Xiaomi випустила робота для навчання дітей

13 червня 2018, 13:04

Підрозділ китайської Xiomi представив робота під назвою NUWA XiaoDan.

Творці відзначають, що, завдяки технології штучного інтелекту робот здатний "проявляти" деякі емоції, пише Xiaomitoday.

Хоча роботи не здатні відчувати і створювати природні емоції, виразність може наповнити їх життям. XiaoDan намагається імітувати ті дії дії і жести, які характерні для оточуючих його людей.

Відео дня

XiaoDan містить безліч елементів виявлення, які можуть розпізнавати обличчя, об'єкти, жести, джерела звуку і так далі. У той же час він має можливість аналізувати семантику і розуміти діалоги. Цей робот створює динамічну тривимірну модель емоцій, яка змінює емоційну поведінку людей. Таким чином, він дозволяє користувачам взаємодіяти з XiaoDan більш природним способом.

Цей шарнірний робот важить 4 кг і може рухатися завдяки своїм колесам, розташованим в нижній частині його тіла. Робот отримав 12 серводвигунів AI з мікроконтролерами MCU по всьому тілу. Він може обертатися на 360 °. Усередині XiaoDan розташувалася батарея на 5.200 мАг.

XiaoDan використовує 7-дюймовий екран в якості обличчя і має у багатьох напрямах мікрофони для прослуховування та інтерпретації розмов. Крім того, у верхній частині є камера, яка дозволяє записувати відео 720p і здійснювати відеодзвінки через WiFi. XiaoDan розроблений з власною інтелектуальною діалоговою системою, але з допомогою смартфона ми можемо запрограмувати його, щоб вимовляти нові фрази.

Xiaomi NUWA XiaoDan може грати роль домашнього репетитора, навчаючи дітей англійської, або інших шкільних предметів, таким як математика або астрономія.

Крім того, важливою особливістю XiaoDan є програмування для дітей. Діти можуть скомпілювати діалоги і дії, які працюють з особами та об'єктами в базі даних. Програмування настільки просте, що користувачам потрібно дуже мало часу для складання власного контенту. Для програмування XiaoDan їм потрібно тільки виконати кілька рядків коду.

На жаль, до сих пір не відомо, чи досягне цей робот міжнародного ринку. Однак, незабаром він надійде в продаж в Китаї за ціною приблизно в 2300 юанів, тобто близько $360.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X