Xiaomi випускає дрон зі штучним інтелектом

21 травня 2018, 13:17

Компанія Xiaomi разом з компанією Funsnap створюють новий безпілотник Drone iDol з підтримкою штучного інтелекту.

Дрон може автоматично відстежувати предмети, фігури людей і об'єкти, які потрібно сфотографувати, повідомляє Xiaomitoday.

Новий безпілотник дуже портативний, оскільки найдовша сторона не перевищує 23 см, а вага становить всього 360 грамів. Крім того, пристрій можна складати. Дрон містить модуль для підтримки акумулятора. При цьому сама батарея ємністю 1800 мАг забезпечує 10 хвилин польоту.

Відео дня

Моделлю Drone iDol можна керувати за допомогою WiFi-з'єднання з мобільним телефоном. Головним функціональним пристроєм iDol є камера, яка може знімати відео з роздільною здатністю 1080p FHD і робити знімки такого ж розміру. І відео, і фото можна отримувати в режимі реального часу на смартфон, користуючись спеціальним додатком.

"Використання оптичного потоку й ультразвукового позиціонування забезпечує більшу адаптованість до поверхонь, забезпечуючи оптимальну стабільність навіть без сигналів GPS", - наголошується в описі нового гаджета.

Пристрій можна налаштувати для використання в спортивному режимі, і Drone iDol буде автоматично слідувати за господарем. А для того, щоб безпілотник зробив знімок в цьому режимі, достатньо просто підняти руку.

Відзначається, що Drone IDol коштуватиме 899 юанів, що еквівалентно приблизно $130 або 110 євро. Це досить доступна ціна з урахуванням всіх функцій дрона. При цьому в офлайн-магазинах в Китаї дрон поки не представлений.

Показати ще новини
Радіо НВ
X