Xiaomi представила бюджетний електровелосипед

24 червня 2016, 10:47
Xiaomi випустила новий електровелосипед Mi QiCycle Electric Folding Bike, який може складатися і оцінюється приблизно в $450

Електровелосипед оснащується 250-ватним мотором, який допомагає велосипедисту в дорозі. Заряду батарей вистачає на 45 км шляху. Вага Mi QiCycle Electric Folding Bike становить 14,5 кг. Велосипед може складатися, після чого цілком здатний поміститися в багажнику автомобіля.

Відео дня

MIUI forum
MIUI forum Фото:

У пару до нього пропонується додаток-компаньйон, яке фіксує відстань, швидкість, поточне місце розташування і витрачені калорії. Велосипедисту пропонується 4 режими їзди: "фітнес", "енергозберігаючий", "збалансований", і "екстремальний".

Раніше в цьому році компанія Xiaomi випустила електровелосипед QiCycle R1. Він був розроблений фахівцями стартапу iRiding, в який вкладала гроші Xiaomi. Велосипед оцінювався в $3000. ВВажаєтсья, що новий Mi QiCycle Electric Folding Bike також був розроблений iRiding.

MIUI forum
MIUI forum Фото:

Xiaomi запевняє, що новинка є ідеальним засобом для пересування по завантажених вулицях китайських міст. Ринок, на який виходить виробник смартфонів, вельми насичений. В даний час китайськими дорогами їздить більше електровелосипедів, ніж автомобілів. У 2013-му році в країні було продано близько 32 мільйонів таких велосипедів.

Показати ще новини
Радіо NV
X