Xiaomi купує мобільну спадщину Microsoft

1 червня 2016, 13:51
Ідеї, які накопичилися у Microsoft за роки присутності на ринку смартфонів, йдуть на схід. Американська компанія продає близько 1500 патентів китайській Xiaomi

В рамках угоди Xiaomi зобов'язується встановлювати на свої смартфони і планшети Skype, Office та інші додатки Microsoft.

Патенти, куплені китайською компанією Microsoft, пов'язані з хмарними технологіями, мультимедіа, відео і бездротовим зв'язком. Як відзначає старший віце-президент Xiaomi Ван Сян, вони послужать доповненням до 3700 патентів, заявки на які компанія подала в минулому році.

Відео дня

Експерти вважають, що купівля патентів Microsoft допоможе китайському виробнику вийти на західні ринки. "Їх позиції в Китаї постійно атакують виробники більш недорогих Android-смартфонів, тож вихід на іноземні ринки є для них необхідністю", - вважає британський аналітик Самір Сінгх.

Microsoft і Xiaomi не розкривають фінансових подробиць угоди, але стверджують, що це початок довгострокової співпраці.Минулого місяця американський IT-гігант розпрощався з мобільним підрозділом, а також продав бренд Nokia. Тепер Microsoft робить ставку на розвиток своїх додатків для платформ iOS і Android.

Завдяки угоді з Xiaomi компанія зможе привернути увагу власників пристроїв китайського бренду, які будуть користуватися встановленими програмами Microsoft. За словами корпоративного віце-президента Microsoft Джонатана Тінтера, це була одна з цілей американського IT-гіганта при укладанні угоди.

Показати ще новини
Радіо NV
X