Влада Швеції оголосила війну дронам з камерами

24 жовтня 2016, 10:07
Щоб запустити в Швеції безпілотник з камерою спостереження, тепер необхідно отримати окремий дозвіл

Якщо ви візьмете з собою дрон, щоб задокументувати вашу поїздку до Швеції, у вас можуть бути серйозні неприємності з законом. Вищий адміністративний суд країни фактично заборонив польоти безпілотників, оснащених камерами, пише Engadget.

Відео дня

Суд стверджує, що власники таких безпілотників повинні отримати дозвіл, який вказує, що дрони будуть використовуватися для запобігання злочинів чи нещасних випадків. Іншими словами, абсолютна більшість власників квадрокоптерів не зможуть отримати такий дозвіл - хіба що дрон патрулює ваш ділянку.

Промислова група UAS Швеція стверджує, що рішення суду може вбити ринок безпілотників у Швеції. Видання Aftonbladet, тим часом, вказує на те, що рішення не має сенсу в контексті існуючих законів. Справа в тому, що шведам дозволено робити знімки в громадських місцях, і, на думку журналістів, неважливо, чи камера підключена до квадрокоптеру, чи ні.

На думку шведських ЗМІ, таке рішення, в першу чергу, вплине не на любителів, а на професійних кінематографістів.

Раніше НВ повідомляло, що влітку 2016 року ЗМІ повідомили про невідомому безпілотник, який фіксував навчання НАТО в Швеції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X