Візьмуть кількістю. LG запатентувала смартфон із 16 модулями камери

26 листопада 2018, 09:41

Корейська компанія LG пішла на рекорд: вона готує випуск смартфона з камерою, яка має 16 датчиків.

Судячи з патентного зображення, камери розташовані на вигнутій підкладці, пише PhoneArena.

Новий патент, який компанія LG представила Агентству США по патентах і товарних знаків (USPTO), і який був виявлений виданням LetsGoDigital, включає в себе смартфон з основною камерою з 16 об'єктивів з різними фокусними відстанями і характеристиками. І хоча це може здатися надмірністю, патент показує досить захоплюючі речі, які можуть бути досягнуті з такою кількістю камер.

Відео дня

Зокрема, одним натисканням можна отримати 16 кадрів усіма об'єктивами, а потім вибрати кращий. Можна отримати ширококутний знімок красивого пейзажу, а також хороші кадри з більш довгою фокусною відстанню.

Ще одна цікава перспектива полягає в значно покращеному сприйнятті глибини в телефоні, що може привести до більш точної моделі малої глибини різкості для портретного режиму або навіть зміни фокусу після зйомки. У патенті також згадується зшивання різних частин різних зображень разом і інші види маніпуляцій, які користувачі можуть зробити після зйомки.

Більш того, судячи з патентних зображень, під камерою розташоване дзеркало, тому, швидше за все, новинку можна буде застосовувати і для селфі.

LG відома тим, що експериментує з новими підходами, коли йдеться про смартфони, причому ширококутний об'єктив стає фірмовою особливістю компанії. Тому було б логічно припустити, що LG буде експериментувати з додаванням більшої кількості камер на свої телефони.

Крім того, на ринку вже є портативна камера з 16 об'єктивами. Вона називається Light L16 і дозволяє отримувати 52-мегапіксельні зображення. Зрозуміло, ця камера не така компактна, як смартфон, але індустрія мобільних телефонів вже давно навчилася масштабувати технічні рішення.

Раніше НВ повідомляло, що Nokia може представити флагманський смартфон з п'ятьма камерами вже цього року. Гаджет вже надійшов у виробництво і представити новинку можуть протягом декількох тижнів.

Показати ще новини
Радіо NV
X