Вхід - тисяча. В інтернеті запустили соцмережу для багатих дітей

12 жовтня 2016, 17:21
Ексклюзивна соціальна мережа для багатих дітей Rich Kids вимагає від дітей абонплату в тисячу доларів

Зараз в інтернеті зустрічаються досить ексклюзивні соціальні мережі, що об'єднують під своїм дахом певні категорії людей і навіть не тільки людей. Серед подібний закритих мереж можна виділити Rich Kids, яка нещодавно з'явилася. Це закрита соціальна мережа для багатих дітей і підлітків з щомісячною абонентською платою в 1000 доларів, пише Hi-news.

Відео дня

Втім, юзери можуть безкоштовно авторизуватися в соціальній мережі за допомогою свого облікового запису Facebook. Але далі цього зайти не вийде. Щоб отримати доступ до основних функцій, наприклад, ділитися контентом з іншими користувачами, вам все одно доведеться заплатити 1000 доларів.

Самі творці сервісу Rich Kids зробили слоганом своєї соціальної мережі фразу: "1000 доларів занадто дорого? Значить ця соціальна мережа – не для вас!". Таким чином, жоден бідний користувач у цій мережі не зареєструється, оскільки йому це буде елементарно не по кишені.

Тим не менше, головний нюанс цієї соцмережі - не в платі за вхід, а в благодійності. Третина від отриманих коштів буде переводитися дитячим благодійним організаціям. За рахунок багатіїв бідні діти з країн третього світу зможуть отримати їжу, початкову освіту і медичну допомогу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X