Великий брат дивиться. Apple зберігає журнал дзвінків iPhone в хмарі

18 листопада 2016, 09:22
Фахівці компанії Элкомсофт виявили, що інформація про вхідні та вихідні дзвінки, що здійснюються користувачами смартфонів Apple, автоматично зберігається в хмару iCloud

Дані синхронізуються регулярно і незалежно від налаштувань резервних копій, що дозволяє вести спостереження за телефонним спілкуванням користувача з мінімальною затримкою, йдеться в прес-релізі компанії.

Відео дня

При використанні смартфонів Apple iPhone під управлінням iOS 9 і більше нових інформація про вхідні та вихідні дзвінки, включаючи пропущені та відхилені дзвінки, автоматично відправляється в хмарний сервіс iCloud. Для переважної більшості користувачів наявність даної функції стало неприємним сюрпризом: в офіційних матеріалах Apple немає згадок ні про самом сервіс, ні про можливість його відключення.

З технічної точки зору, дзвінки не відправляються на вічне зберігання, а синхронізуються з обліковим записом користувача. При наявності другого iPhone, прив'язаного до того ж облікового запису, список дзвінків одного пристрою буде доступний і на іншому. Дані про дзвінки синхронізуються періодично з невеликою затримкою, і можуть зберігатися в хмарі до декількох місяців.

"Синхронізація журналів викликів відбувається практично в реальному часі, хоча інколи лише протягом декількох годин", - говорить генеральний директор Elcomsoft Володимир Каталов.

У компанії додають, що відключити цю функцію, по суті, не можна, так як на службу iCloud Drive зав'язана помітна кількість системних сервісів, її повне відключення призводить до неможливості, наприклад, створення резервних копій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X