Вбивця Siri. Samsung створить конкурента популярному асистентові від Apple

6 жовтня 2016, 14:30
Компанія Samsung купила творців Siri, які зараз працюють над голосовим помічником нового покоління

Всього через день після того, як Google показав свій телефон Pixel, оснащений голосовим помічником, таку систему штучного інтелекту взявся розвивати Samsung. Компанія заявила про покупку Viv Labs, яка займається розробками рішень у сфері штучного інтелекту, повідомляє Engadget.

Відео дня

Компанія Viv Labs була заснована деякими з тих людей, які створювали технологію Siri від Apple і залишили "яблучну" компанію у 2012 році. Даг Кітлаус, один із засновників Viv Labs, вважає, що у Viv є ряд переваг перед Siri і аналогами. В першу чергу це відкритий вихідний код, який дозволяє розробникам вільно вносити в нього зміни.

Киттлаус запевняє, що Viv зможе в рази перевершити Siri і інші аналогічні проекти.

Як заявив технологічний директор підрозділу Samsung, відповідального за мобільні пристрої, Інджон Рі, корпорація має намір почати оснащувати свої смартфони помічником Viv у другій половині 2017 року. При цьому сума угоди між Samsung і Viv Labs названа не була.

Раніше НВ повідомляло, що провідні глобальні високотехнологічні компанії - Google, Facebook, Amazon, IBM, Microsoft - об'єднують зусилля для розробки майбутнього застосування штучного інтелекту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X