В Україні стартують офіційні продажі Apple Watch

14 квітня 2016, 15:04
15 квітня в Україні відбудеться офіційний старт продажів Apple Watch. Довгоочікувані смарт-годинники будуть представлені в обмеженій кількості магазинів

Придбати культовий гаджет Apple можна буде в десяти магазинах «Цитрус – гаджети та аксесуари», у двох магазинах Moyo та IPR-магазинах iSmart і iStudio.

Ціни на офіційні Apple Watch в Україні стартують від 10 399 грн за модель Apple Watch Sport в алюмінієвому корпусі (38 мм), а найдорожчі Apple Watch в сталевому корпусі (42 мм) обійдуться покупцеві в 23599 грн.

Відео дня

«Сьогодні Apple Watch є тільки у одного з 100 власників iPhone в Україні, - зазначає Віктор Шолошенко, директор з маркетингу мережі гаджетів і аксесуарів «Цитрус». - Це найвідданіші фанати бренду, вони купили годинник в країнах, де вони надійшли в продаж раніше України".

Продажі Apple Watch стартували навесні 2015 року. За підсумками року Apple продала 12 млн примірників першої моделі смарт-годинника.

"Згідно з нашим дослідженням, найближчим часом планує придбання Apple Watch 10 з 100, а хотіли б отримати в подарунок понад половина власників iPhone в Україні», - констатує Шолошенко.

Показати ще новини
Радіо NV
X