В очікуванні варварів. Японські виробники туалетів забезпечать свою продукцію стандартними піктограмами

18 січня 2017, 18:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Перед Олімпіадою 2020 року японці уніфікують піктограми для іноземців, щоб спростити користування громадськими туалетами

Японська асоціація сантехнічної промисловості прийняла таке рішення у відповідь на скарги іноземних туристів, які кажуть, що часто не в змозі зрозуміти елементи управління, які майже не зустрічаються в західних туалетах, наприклад біде або сушку. Про рішення повідомляє The Verge.

Відео дня

Згідно з останніми даними Японської асоціації виробників санітарного обладнання, незабаром планується реалізація восьми нових моделей піктограм для продукції, що випускається в 2017 році. Таким чином, представники туалетного індустрії почнуть слідувати міжнародним стандартам.

Велика кількість японських унітазів обладнана біде. Сучасні моделі виконують безліч додаткових функцій. Наприклад, такі унітази можуть відкривати кришку, фіксуючи присутність людини, мити потрібні місця струменем води з підігрівом, а після цього сушити їх теплим повітрям.

Наукові конференції з туалетного тематики проводяться в Японії кожен рік. В 1985 році було створено японське "Товариство туалетів", яке щорічно стало проводити конкурс на визначення кращих громадських туалетів. У числі критеріїв — відсутність неприємних запахів, чистота, дизайн, конструкція будівлі, відгуки відвідувачів і навіть назва.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X