В очікуванні дива. 7 найбільш гучних новинок Google 2016 року

18 травня 2016, 10:41
Менш ніж за добу Google на щорічній конференції I/O Keynote презентує свої останні розробки. Які новинки американського IT-гіганта зроблять найбільший фурор на івенті

Android N

Google працює над наступним масштабним оновленням своєї мобільної ОС. В рамках I/O Keynote компанія поділиться свіжими подробицями про майбутній Android N: коли відбудеться реліз і яких нових функцій очікувати. В ОС з'явиться підтримка режиму розділеного екрану, швидкі відповіді на повідомлення та інші нововведення.

Відео дня

Android Wear

Одна з тем майбутньої конференції називається "Що нового в Android Wear?". Можна сміливо очікувати, що Google розповість про апдейти ОС для смарт-годинників.

Додатки Android для Chromebook

Як зазначає сайт TechCrunch, "все вказує на те, що додатки Android можна буде запускати на лептопах Chromebook". Мова мабуть йде не про кілька програм, а про більшість.

Новий шолом віртуальної реальності Google

У Google вже є шолом Cardboard, виконаний з картону. Ймовірно, на I/O Keynote американська компанія покаже більш дорогу версію, виконану з іншого матеріалу. За неофіційною інформацією, Google працює над повноцінним шоломом ВР, якому для роботи не потрібен смартфон, і можливо про цей девайс компанія повідає на конференції.

Android VR

Якщо Google планує випустити новий шолом ВР, то йому знадобиться відповідна платформа. Минулого тижня в консолі розробників на Google Play з'явився недвозначний натяк на неї – розділ Android VR.

Проект Tango

Google давно працює над проектом Tango – технологією, завдяки якій смартфони навчаться досліджувати приміщення і створювати його карту. Ймовірно, в рамках I/O Keynote буде представлений девайс, який працює з Tango і буде виведений на ринок.

Google Chirp

За неофіційною інформацією, Google працює над конкурентом бездротової колонки Amazon Echo з голосовим асистентом Alexa, який допомагає контролювати пристрої "розумного будинку", надавати дані про погоду і трафік і навіть замовляти машину в Über. Ймовірно, проект під назвою Chirp буде анонсований в рамках конференції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X