Без кнопки. В iOS 12 знайшли підтвердження дизайну нового iPad Pro

29 жовтня 2018, 14:58

Apple, як очікується, випустить нові моделі iPad Pro на своєму заході в Нью-Йорку 30 жовтня. Новий значок в iOS 12 підтверджує чутки про те, що в нових планшетах не буде кнопки Home.

Розробник Гільєрме Рембо зміг знайти підтвердження дизайну iPad Pro 2018 року в останніх збірках iOS 12.1, пише The Next Web.

Конструкція передбачає, що пристрій отримає суцільні панелі без вирізів. Відповідно до зображення, на планшеті будуть розташовані кнопки гучності збоку і кнопка включення вгорі. Новий iPad Pro буде підтримувати систему розблокування FaceID. Товсті панелі можуть містити апаратуру для підтримки Face ID.

Відео дня

Apple явно хоче включити Face ID в більшу кількість своїх пристроїв. Нові iPad стануть першими пристроями з підтримкою Face ID після iPhone.

Крім того, iOS 12.1 отримає більшш ніж 70 нових емодзі, живе регулювання глибини в iPhone XS і XR в портретному режимі, а також групові відеодзвінки в FaceTime. У нових iPad Pro iOS 12.1 уможливлює роботу Face ID в горизонтальному режимі.

Ще один слух говорить про те, що Apple може переключитися на порт USB-C для нового планшета. Якщо це виявиться правдою, компанії, ймовірно, доведеться випустити стилус Apple з підтримкою USB-C. Повідомляється, що новий iPad буде включати в себе графічний чіп Apple.

Детальніше про новий iPad Pro стане відомо 30 жовтня на презентації Apple, де крім планшета, компанія має представити новий бюджетний ноутбук.

Показати ще новини
Радіо НВ
X