В Google розповіли про особливості камер в Pixel 2

19 жовтня 2017, 11:40
Представники Google пояснили, як їм вдалося реалізувати функцію розмиття заднього плану з використанням тільки однієї камери

Компанія використала для обробки знімків процесор Pixel Visual Core, повідомляє PopSci.

Камеру смартфона Pixel 2 була розроблена командою інженерів і фотографів, які зробили суб'єктивний вибір про те, як повинна виглядати фотографія. Акцент робиться на яскраві кольори і високу різкість по всьому кадру.

Відео дня

Кожен раз при натисканні кнопки спуску затвора Pixel 2, камера знімає до 10 фотографій. Технологія HDR + приймає зображення в тій же експозиції, розбиває їх на сітку, потім порівнює і об'єднує зображення назад в одну фотографію. Кожен з 10 знімків буде виглядати темно, щоб запобігти відблискам, але тони в тіні посилюються, щоб виявити деталі. Алгоритм машинного навчання розпізнає і усуває цифровий шум, який зазвичай трапляється, коли ви освітлює подібні знімки. Все це відбувається за частки секунди.

Розробники заявляють, що використання чіпа збільшить швидкість обробки фотографій в п'ять разів, при цьому буде споживатися в десять разів менше енергії. Відзначається, що камера нового пристрою на даний момент вважається кращою на ринку смартфонів за версією DxOMark.

"Я міг би абсолютно точно визначити зображення, яке зроблено Pixel 2, просто подивившись на нього. Зазвичай я дивлюся на тіні і можу сказати, що це зроблено нашою камерою", - зізнається Ісаак Рейнолдс, менеджер проекту візуалізації в команді розробників Google Pixel 2.

Представники Google додали, що на базі програмованої системи Pixel Visual Core пізніше зможуть працювати і інші можливості смартфонів, а не тільки камера.

Показати ще новини
Радіо НВ
X