USB-C і Face ID. Журналісти дізналися подробиці про нові iPad Pro

10 жовтня 2018, 10:56

Незабаром буде представлено вісім моделей iPad Pro: чотири c Wi-Fi і чотири з LTE. Гаджети отримають кілька нових функцій.

Очікується, що Apple проведе презентацію нових iPad вже в цьому місяці, повідомляє 9to5mac.com з посиланням на власні джерела.

Велика частина інформації підтверджується доказами в бета-версії iOS 12.1, яка включає посилання на пристрій iPad2018Fall. Зокрема, відомо, що коди моделей з Wi-Fi - iPad8,1, iPad8,2, iPad8,5 і iPad8,6. Модель з LTE отримають назви iPad8,3, iPad8,4 і iPad8,7 і iPad8,8. Це означає, що в обох варіантах розміру будуть дві моделі Wi-Fi і дві моделі LTE.

Відео дня

Новий iPad Pro отримає дисплей з тонкими рамками і позбудеться фірмової домашньої кнопки. На відміну від iPhone X, планшет iPad Pro не отримає вирізу на екрані. Судячи з усього, в тонких рамках достатньо місця, щоб розмістити камери і датчики TrueDepth для розпізнавання користувачів.

У планшетах будуть використовуватися ті ж компоненти системи, що застосовуються зараз в iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR. Однак, розпізнавання користувачів буде працювати і в горизонтальному режимі. Примітно, що, незважаючи на підтримку після установки горизонтального ідентифікатора особи, процес реєстрації доведеться здійснювати в портретній орієнтації.

Ще одне кардинальне нововведення iPad Pro 2018 - поява порту USB Type-C. Його особливість ще й у можливості виведення картинки в 4K HDR на зовнішні дисплеї. Також iPad Pro 2018 отримає магнітний роз'єм для підключення аксесуарів.

Також відзначається новий стилус Apple Pencil. Він буде сполучатися з планшетом, просто при наближенні до нього, як AirPods або HomePod, без необхідності підключати через коннектор.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X