Українські продавці нагнітають ажіотаж навколо нових iPhone

13 вересня 2017, 13:42
Крупні вітчизняні рітейлери включились у змагання за гаманці покупців і розігрівають інтерес до "яблучних" новинок

Після вчорашньої презентації нових продуктів Apple деякі українські компанії пообіцяли, що зможуть розпочати їхній продаж вже наступного місяці. Опитані НВ компанії зазначили, що поки що рано говорити, який інтерес викликали нові айфони у вітчизняних покупців.

Відео дня

У прес-центрі Алло НВ відповіли, що вже отримали попередні замовлення на новинки від Apple. "По них видно, що зацікавленість новими айфонами в українських покупців присутня. Але щодо кількості — остаточних даних ще немає, сказати точніше не можемо", - розповіли в Алло.

Маркетинг директор Алло Євгеній Резуєв зазначив, що кількість замовлень на сьогодні не є показовою. "Найбільша кількість замовлень формується, коли стає відомою ціна та дата офіційного лонча. Зараз цієї інформації у нас немає", - пояснив Резуєв.

Прес-служба Цитруса вибачилася, що не може розголошувати інформацію про обсяги попередніх замовлень на нові айфони. Однак на окремому сайті компанія вже розпочала обіцяти знижки по кілька тисяч гривень на нові смартфони (8, 8 Plus, X) та розумні годинники (Apple Watch series 3). Рекламу зі своїми умовами Цитрус розіслала по SMS і електронній пошті. Продавець пообіцяв, що всі зазначені новинки можна буде придбати в жовтні цього року.

Rozetka повідомила, що поки що нема інформації про попередні замовлення. В компанії зазначили, що представлені вчора товари з’являться в Україні наприкінці 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X