У В'єтнамі розпочали виробництво компонентів iPhone X Plus - ЗМІ

27 лютого 2018, 09:04

У мережі з'явився знімок дисплея майбутнього смартфона iPhone X Plus, який був зроблений на фабриці LG у В'єтнамі.

Автор знімка зазначив, що на ньому - результат "пробного запуску виробничого обладнання", повідомляє MacRumors з посиланням на форум MacX.

На фотографії показаний один цифровий дігітайзер, тобто частина екрану, яка служить для введення інформації. Крім того, на нижній частині компонента смартфона видно шлейф з датою виробництва - 46 тиждень 2017 року, тобто середина листопада. Приблизно в цей час надійшов у продаж iPhone X.

Відео дня

Цей дігітайзер тримає в руці чоловік, що дозволяє судити про розміри пристрою. Судячи з усього, його екран буде істотно більше в порівнянні з вже знайомим дисплеєм iPhone X. При цьому виріз у верхній половині дисплея у iPhone X Plus здається не таким глибоким в порівнянні з існуючим флагманським смартфоном Apple.

Також в коментарях на форумі MacX показали лоток, який містить набір з чотирьох зібраних компонентів дисплея. За словами коментаторів, розмір слота для навушників дозволяє припустити, що ці екрани більше, ніж у iPhone X.

На початку 2018 року стало відомо, що компанія LG Display отримала від Apple замовлення на виробництво в 2018 році 15-16 млн екранів для смартфонів. Всі екрани в партії одного розміру - 6,5 дюйма, а отже, призначаються для нової моделі зі збільшеним розміром екрану. Розмір партії (15-16 млн штук) невеликий, але слід враховувати, що нова модель буде випущена в продаж лише в жовтні або листопаді.

Раніше НВ повідомляло, що аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо передбачив, що виробництво iPhone X припиниться вже влітку 2018 року. Причиною зупинки випуску флагманського смартфона може стати низький попит на iPhone X в Китаї. Аналітик стверджує, що попит на iPhone X нижче очікуваного.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X