У Великій Британії розробили ручний протидроновий сіткомет

4 березня 2016, 18:46
Британська компанія Openworks Engineering представила ручний пневматичний сіткомет для перехоплення дронов в польоті

Зокрема, пневматична зброя під назвою SkyWall представлена трьома моделями: ручний SkyWall 100, станковий SkyWall 200 і напівавтоматичний SkyWall 300, пише N+1.

Повідомляється, що сіткомет може працювати снарядами чотирьох типів: навчальними, з сіткою, з сіткою і парашутом і ЕМІ-снарядами. SkyWall може вразити ціль, яка летить або парує на місці на відстані до 100 метрів.

Відео дня

Прилад важить десять кілограмів в зарядженому вигляді, на перезарядку йде близько 8 секунд, тому можливе застосування системи для нейтралізації декількох дронів майже одночасно. Інтелектуальний приціл після захоплення цілі визначить швидкість і відстань до мети і видасть оператору підказку, в який момент постріл з найбільшою ймовірністю вразить ціль.

Очікується, що сіткомет підійде для мобільних груп поліції, прикордонників, приватних охоронців, а також для охорони важливих військових і цивільних об'єктів. Завдяки снаряду з парашутом можливе захоплення цілі без її фізичного знищення, - це дозволить використовувати реєстраційний або серійний номер безпілотника для розслідування і пошуку власника.

Показати ще новини
Радіо НВ
X