Служби доставки їжі в Сан-Франциско змінюють людей-кур'єрів на роботів

17 квітня 2017, 11:36
В Сан-Франциско компанії Marble і Yelp Eat24 почали тестувати доставку їжі роботами

Колісні апарати оснащені лідарами, камерами і ультразвуковими датчиками, а також суперкомп'ютерами Jetson TX1 AI компанії Nvidia, пише TechCrunch.

Як повідомляється, роботи використовують тривимірні карти міста у високій роздільній здатності, що дозволяє машинам безпечно пересуватися тротуарами навіть у темряві.

Відео дня

"Роботи розроблені, щоб бути ввічливими у міських умовах", - підкреслив Метт Делані, виконавчий директор і співзасновник Marble.

Механізм працює наступним чином. Користувачі оформляють замовлення як зазвичай, на сайті Yelp Eat24. В способі доставки вони можуть вказати робота. Якщо вони оберуть саме цей спосіб, їм на телефон прийде код, який потрібен, щоб розблокувати вантажний відсік робота. Після вилучення їжі робот повертається в ресторан. На даний момент роботів супроводжують живі співробітники. Також їх положення відстежується з офісу.

"Ми починаємо з їжі, але думаємо, що наші роботи будуть корисні в доставці всього: бакалійних і аптечних товарів, а також посилок", — розповів Метт Делані.

Раніше НВ повідомляло, що в Японії побудували і випробували роботизований тренувальний комплекс для волейболістів. Пристрій складається з трьох пар роботизованих маніпуляторів, які переміщуються з боку в бік під сіткою.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X