У США створили 80-кілограмову літаючу дошку з 36 двигунами

25 грудня 2015, 14:28
Компанія ArcaSpace розробила масивний ховерборд ArcaBoard, який оцінюється в $19900

В цьому році світ став свідком появи справжнього ховерборда, майже як у фільмі Назад в Майбутнє. Його представила компанія Lexus. Що ж, тепер у японського творіння є конкурент. Свій ховерборд продемонструвала компанія ArcaSpace.

Відео дня

Втім, ArcaBoard не схожий на те, що робила Lexus. Він не нагадує скейт, та до того ж відрізняється великими розмірами. Довжина складає 145 см, а ширина - 76 см. Важить ховерборд 82 кг, а сам він може підняти людину вагою до 110 кг.

Від землі його відривають 36 електричних двигунів, сумарна потужність яких становить 272 кінські сили. ArcaBoard здатний підніматися на висоту до 30 сантиметрів і розвивати швидкість до 20 км/год. Він може перебувати в повітрі 6 хвилин. Після цього потрібна зарядка, яка триває 6 годин.

Словом, творіння ArcaSpace не можна назвати практичним. Тим не менш, компанія навіть призначила за нього ціну. Вартість ховерборда, який всього на 20 см коротше Марті Макфлая, становить $19900. Але, на відміну від дошки Lexus, йому не потрібне спеціальне покриття, щоб пересуватися.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X