У Росії офіційно заблокували LinkedIn

11 листопада 2016, 09:06
Мосміськсуд визнав законним рішення про блокування в Росії рекрутингового сайту LinkedIn

Вищестояща інстанція підтвердила постанова Таганського районного суду Москви, яке було винесено ще в серпні 2016 року, пише Медуза.

Суд визнав, що LinkedIn порушив закон про зберігання персональних даних росіян на території Росії. Прес-секретар Роскомнагляду Вадим Ампелонский заявив, що блокування може відбутися протягом тижня, коли Роскомнагляд отримає мотивувальну частину рішення.

Відео дня

Представники LinkedIn Corporation заявили в суді, що Роскомнагляд звернувся з позовом про блокування без конкретних претензій з боку користувачів в інтересах невизначеного кола осіб. При цьому фактичним збором персональних даних займається не та юридична особа, яка зазначена відповідачем.

"Роскомнагляд прийшов до суду на захист прав та інтересів невизначеного кола осіб. Але яким чином LinkedIn порушує права користувачів, які добровільно надали свої персональні дані для розширення особистих контактів, Роскомнагляд не відповів на це питання", — заявила представник LinkedIn Corporation в Мосміськсуді.

LinkedIn — перший великий сайт заблокований в Росії за чинним з 1 вересня 2015 року законом про зберігання персональних даних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X