Запрацювало! У новому флагмані OnePlus поліпшили роботу камери

7 червня 2019, 16:33

Оновлення прошивки OxygenOS 9.5.7 для флагманського смартфона OnePlus 7 Pro принесло цілий ряд поліпшень камери.

Компанія почала поширювати оновлення 6 червня, отримати її в числі перших можна за допомогою німецького IP, пише Android Police.

OxygenOS 9.5.7 включає в себе безліч поліпшень і нових налаштувань камери, а також виправлення недавньої проблеми з фантомним доторком, яка могла викликати випадкові натискання в верхній частині екрану для деяких телефонів.

Відео дня

Як відзначають на форумах OnePlus в камері була покращена загальна контрастність і перенесення кольорів, покращена узгодженість балансу білого у потрійний камери, точність і стабільність автофокусування.

Також інженери компанії виправили проблеми з зеленуватим відтінком в деяких сценах при слабкому освітленні і з шумом в деяких сценах HDR. Ясність і шум як для надширокої, так і для телеоб’ективної камери також повинні бути поліпшені, а в більшості випадків непотрібний режим Nightscape повинен також отримати деякі поліпшення.

Крім того, нова прошивка поліпшила роботу дисплея, якість звуку для голосових викликів зі сторонніх додатків, роботу подвійного натискання для активації дисплея і сенсорну чутливість екрану.

Апдейт поширюється поетапно, спочатку він охопить лише невелика кількість апаратів. На оновлення всіх гаджетів може піти від тижня до двох.

Показати ще новини
Радіо НВ
X