У новій iOS 12 знайшли подробиці про iPad Pro

19 вересня 2018, 15:59

Компанія Apple випустила для розробників нову тестову версію iOS 12.1 і в ній знайшли згадки про прийдешній вихід iPad Pro наступного покоління.

У коді прошивки розробники знайшли посилання iPad2018Fall, тобто згадку осінніх iPad 2018 року, пише 9to5mac.com.

У попередній версії програми були включені тільки ідентифікатори для iPhone 2018. Це означає, що додаток оновлюється, щоб навчити користувачів, як використовувати нові жести на новій моделі iPad, які будуть випущені восени цього року. Також в коді знайшлися згадки Face ID в горизонтальному режимі для планшетів.

Відео дня

Згідно з більш ранніми витоками, Apple працює над двома новими моделями iPad Pro - діагоналлю 11 і 12,9 дюйма. Вони стануть безрамковими як iPhone X, позбудуться домашньої кнопки і сканера відбитків пальців Touch ID, але отримають Face ID.

У кількох звітах говорилося, що в цьому році Apple випустить нові моделі iPad Pro. Зовсім недавно, відомий аналітик Мін-Чі Куо припускав, що нові iPad будуть оснащені роз'ємом USB-C замість Lightning.

У той час, як деякі очікували, що Apple представить нові моделі iPad на своєму вересневому заході, разом з iPhone, це виявилося не так. Тепер здається ймовірним, що Apple проведе ще один захід в жовтні для нових iPad і Mac.

Раніше НВ повідомляло, що в iOS 12 додали справжній менеджер паролів, який буде стежити за вашими реквізитами входу на різні сайти і в додатки, а також нагадувати, якщо якийсь з паролів потрібно змінити. Крім цього, в нове ПЗ внесли функцію автозаповнення коду для двофакторної ідентифікації.

Показати ще новини
Радіо NV
X