У Німеччині заборонили розумні годинники для дітей

20 листопада 2017, 10:22
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Німецькі регулятори заборонили смартгодинники з функцією батьківського контролю, які більше нагадують "шпигунські пристрої"

Більш того, Федеральне мережеве агентство Німеччини рекомендує батькам знищити вже придбані гаджети, пише Gizmodo.

Раніше Європейська організація споживачів попередила, що розумні годинники з функцією батьківського контролю становлять серйозну загрозу для життя дітей. У доповіді, опублікованій в середині жовтня, повідомлялося, що були виявлені серйозні недоліки в низці пристроїв, які можуть легко дозволити хакерам захопити контроль над гаджетами. Це може дати зловмисникам доступ до місця розташування дитини в режимі реального часу, а також до величезної кількості особистої інформації.

Відео дня

Після доповіді, генеральний директор Європейської організації споживачів Монік Гойенс закликала європейські регулятори діяти негайно, попереджаючи, що батьки, ймовірно, не знають, що замість захисту дітей смартгодинники робили їх уразливими.

Йдеться не про всі розумні годинники, а тільки про ті пристрої, які працюють без зв'язку з телефоном дитини і в яких є функція голосового моніторингу. Вона за допомогою програми на сторонньому телефоні дозволяє включати мікрофон і слухати, що відбувається поруч з дитиною. Відзначається, що виробники подібних пристроїв не звертають уваги на стандарти безпеки.

Раніше в цьому році ФБР випустило заяву про те, що розумні іграшки, які містять мікрофони, камери, або пристрої GPS, ставлять під загрозу приватне життя дітей і їх фізичну безпеку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X