Цифрові іграшки. Lego об'єднає свої кубики зі смартфонами

8 березня 2018, 20:34

Легендарний датський виробник іграшок оголосив про свій намір зробити свою продукцію більш віртуальною і підключеною до сучасних ґаджетів.

Найбільший виробник дитячих іграшок у Європі, Lego за останні десять років стикнувся з падінням продажу. Щоби переламати цю негативну тенденцію, новий генеральний директор компанії Нільс Крастіансен оголосив про курс на осучаснення, повідомив Bloomberg.

Відео дня

Він очолив Lego у жовтні минулого року і одним із найбільших викликів для нього стала "одержимість сучасних дітей ґаджетами". Відповідно, традиційні іграшки почали втрачати свою популярність.

Компанія здійснила не одну спробу утриматися в тренді сучасного технологічного прогресу, але добилася змішаних результатів. The Lego Movie та деякі відеоігри були успішними. А от багатокористувацька онлайн-гра Lego Universe зазнала невдачі.

За словами Крастіансена, компанія й надалі буде зосереджена на випуску традиційних "блоків". Але намагатиметься запровадити нові способи взаємодії з ними. Як приклад керівник компанії навів Lego Boost, який дозволяє дітям створювати власні іграшки, програмувати їх і керувати ними зі смартфонів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X