Три чверті атак вірусу Petya.A припали на Україну - експерти

30 червня 2017, 11:53
Фахівці підрахували, які країни найбільше постраждали від хакерської атаки за допомогою вірусу Petya.A.

На першому місці в списку - Україна, далі йдуть Німеччина та Польща, повідомляється в блозі розробників словацького антивіруса ESET.

Крім того, в списку постраждалих країн знаходяться Сербія, Греція, Румунія, Росія і Чехія. На Україну при цьому припадає 75 відсотків зараження вірусом, на Росію - менше відсотка. На країни за межами Європи припадає менше трьох відсотків від загального числа заражень.

Відео дня

"Дослідники ESET знайшли точку, з якої почалася ця глобальна епідемія. Атакуючі успішно скомпрометували бухгалтерське програмне забезпечення MEDoc, популярне в різних галузях промисловості України, включаючи фінансові установи. Деякі з них встановили троянізіоване оновлення MEDoc, яке дозволило зловмисникам запустити масову кампанію по поширенню вірусу", - наголошується в блозі лабораторії ESET.

Нагадаємо, що 27 червня українські установи стали жертвами масштабної кібератаки, проведеної за допомогою вірусу Petya.A.

Хакерські атаки були націлені на об'єкти критичної інформаційної інфраструктури енергогенеруючих і енергопостачальних компаній, об'єктів транспорту, ряду банківських установ, телекомунікаційних компаній. Вірус атакував і Кабінет міністрів України.

Детально про масштабну хакерську атаку в Україні читайте в спецтемі НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X