Telegram запустив відеоповідомлення і платежі

19 травня 2017, 14:06
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Розробники Telegram повідомили про серйозне оновлення популярного месенджера

Основне нововведення полягає в можливості переказу грошей через ботів, повідомляється в офіційному блозі Telegram.

Як відзначають розробники, більшість транзакцій проходять через Stripe, але в подальшому будуть працювати будь аналогічні сервіси. Для підтвердження переказу грошей або оплати товару можна користуватися Apple Pay. Дані платежу не зберігаються на серверах Telegram і месенджер не може повертати гроші.

Відео дня

Для того, щоб перевірити роботу нового сервісу, Telegram пропонує скористатися послугами демо-бота @ShopBot, який "упевнений, що продає машини часу, але насправді це, на жаль, не так".

"Спробуйте демо @ShopBot, щоб отримати уявлення про те, що буде, якщо намагатися витрачати реальні гроші через @TelegramDonate", - відзначають творці Telegram.

Ще одним нововведенням сервісу стали відеоповідомлення. Для запису відео необхідно натиснути і утримувати піктограму камери. Коли ви закінчите, просто відпустіть кнопку запису, щоб відправити повідомлення. Крім цього, в месенджері з'явився новий сервіс Telesco.pe для перегляду всіх відеоповідомлень з публічних каналів. Він призначений для тих, хто використовує відео для спілкування зі своєю аудиторією.

Крім того, в месенджер додали платформу Instant View, яка дозволяє створювати прев'ю для перегляду посилань прямо в месенджері. При передачі посилання буде додаватися кнопка Instant View, натиснувши на яку користувач зможе побачити контент сторінки в зручному форматі.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X