Тайванські інженери показали прототип гнучкого AMOLED-дисплея

13 квітня 2018, 08:00

Тайванський науково-дослідний інститут промислових технологій (ITRI) продемонстрував прототип складного AMOLED-дисплея, який може використовуватися в майбутніх складних телефонах.

Прототип з'являється в короткому відео і, за словами авторів ролика, екран "швидко наближається до комерційних стандартів", повідомляє Android Authority.

У розкритому стані прототип нагадує звичайний 7-дюймовий планшет. Але при цьому одна з частин пристрою трохи більша за іншу. Це дозволить використовувати в майбутньому на таких екранах функцію Always-On Display.

Відео дня

Дизайн складного смартфона залишає бажати кращого, але це тільки тестовий зразок.

За запевненнями творців дисплея, він має гарну пружність і може бути складний до 200 тисяч разів. Якщо припустити, що ми перевіряємо наші телефони 150 раз в день, цього має вистачити приблизно на 4 роки.

Тайванський Науково-дослідний інститут промислових технологій ITRI був заснований в 1973 році. Інститут бере участь у програмі AMOLED і в даний час зосереджений на гнучких OLED-панелях і e-paper дисплеях. У 2016 році інститут продемонстрував складну технологію OLED.

Восени 2017 року НВ повідомляло, що компанія Samsung подала заявку в Національне агентство радіодослідження Кореї на сертифікацію першого смартфона, який можна згинати. Пристрій призначений для домашнього ринку, він вже сертифікований для Wi-Fi і Bluetooth.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X