Android рекордно сповільнив своє підкорення світового ринку

20 серпня 2015, 14:03
Реалізація смартфонів у другому кварталі 2015-го на глобальному ринку склала близько 330 млн штук - проти аналогічного періоду 2014-го зростання продажів сповільнилося до 13,5% - мінімум з 2013-го

Аналітику ринку наводить дослідницька компанія Gartner.

Експерти пояснили, що спад зростання викликаний насиченням ринку смартфонів у Китаї, на який припадає 30% світових продажів смартфонів. У другому кварталі 2015-го продаж смартфонів у Китаї впав на 4% рік до року. Це скорочення відбулося вперше.

Відео дня

"Китайський ринок дійшов до точки насичення", - зазначив аналітик компанії Аншул Гупта.

Він зазначив, що наразі попит в Китаї - це заміна старих пристроїв і меншою мірою - поява нових власників гаджетів. Гупта запропонував стимулювати споживання випуском нових флагманів з чудовими характеристиками.

Серед платформ першим залишився Android, показавши у другому кварталі 2015-го рекордно мале зростання продажів, 11%. Частка ОС за підсумками кварталу склала 82,3%, впавши з 83,8% в аналогічний період 2014-го.

Лідерство на ринку залишилося за Samsung, який втратив за квартал 5,3% продажів, тоді як продажі китайської Huawei злетіли на 46,3%. У Apple підсумки торгівлі зросли на 36% у штучному вираженні. Високий інтерес до iPhone негативно вплинув на результати продажів Samsung, пояснили аналітики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X