Суперкар серед смартфонів. OnePlus готує анонс моделі McLaren 6T

28 листопада 2018, 14:19

Китайська компанія OnePlus і британський автовиробник McLaren оголосили про початок співпраці, підсумок якого покажуть 11 грудня.

У цей день має відбутися презентація спецверсії флагманського смартфона OnePlus McLaren 6T, пише The Verge.

Сторінка тізера, яка присвячена анонсу, запланованого на 11 грудня, не залишає сумнівів у ймовірному змісті оголошення, оскільки в ній вказано URL-адресу "mclaren-6t".

Відео дня

Великі мобільні вендори регулярно укладають партнерські угоди, фіналом яких стає випуск смартфонів з словами Porsche Design, Ferrari, Lamborghini і так далі в назвах. OnePlus також випускала спецверсії смартфонів, але вони були присвячені не автомобілям, а фільмам: Зоряні війни, Месники тощо.

Телефон, судячи з усього, буде присвячений швидкості. Ймовірно, McLaren 6T отримає топове залізо, отримавши, наприклад, пару зайвих гігабайт оперативної пам'яті. Інші подробиці про новинку невідомі. Телефон точно буде доступний в Європі.

Колір напису McLaren при запуску нових автомобілів помаранчевий, так що є висока ймовірність того, що ця модель McLaren 6T теж буде помаранчевою. Дізнатися це напевно можна буде через пару тижнів.

Раніше стало відомо, що на початку 2019 року OnePlus запустить нову лінійку смартфонів, яка буде просуватися і оновлюватися незалежно від звичних "доступних флагманів". Пристрої з неї отримають підтримку 5G і якийсь "преміальний" дизайн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X